Rada školy

Je iniciatívnym a poradným samosprávnym orgánom, ktorý sa vyjadruje a presadzuje záujmy školskej správy, rodičov študentov, pedagogických a nepedagogických pracovníkov v jej kompetencii v oblasti vzdelávania a výchovy. Rada školy sa vyjadruje ku všetkým skutočnostiam, ktoré sa týkajú riadiacej činnosti fungovania školy ako sú počty prijímaných žiakov, návrhy na zavedenie študijných alebo učebných odborov a ich zameranie, návrh školského vzdelávacieho programu, návrh rozpočtu školy, k vykonávaniu podnikateľskej činnosti školy, k správe o výchovno-vzdelávacej činnosti, k správe o výsledkoch hospodárenia školy ako aj ku koncepčnému zámeru rozvoja školy.

Zloženie rady školy:
volení členovia za: meno
pedagogických zamestnancov Mgr. Andrea Slížová
pedagogických zamestnancov Mgr. Dana Mikulášová
ostatných zamestnancov Ing. Katarína Machavová
rodičov Andrea Horváthová
rodičov Milena Baňasová
rodičov Ing. Róbert Borcha
žiakov Michaela Panicová
delegovaní členovia za BBSK: meno
Ing. Branislav Hámorník
Mgr. Vojtech Papp
Ing. Anna Orfánusová
Mgr. Zoltán Zvarík
predsedníčka rady školy: Mgr. Andrea Slížová
mobil: 0907134644

Predmetové komisie

Predmetové komisie sú metodickým orgánom riaditeľa školy a plnia funkciu pomocného výchovno-vzdelávacieho orgánu školy.

Predmetové komisie 2016/2017

 

Žiacka školská rada

 

Žiacka školská rada reprezentuje žiakov strednej školy a zastupuje ich záujmy vo vzťahu k riaditeľovi a vedeniu školy, zároveň sa stretávajú a snažia sa organizovať rôzne akcie.

Zoznam členov Žiackej školskej rady

Štatút Žiackej školskej rady

 

Koordinátori

 

Výchovné poradenstvo: PaedDr. Ľubica Vajsová
Mgr. Henrieta Hukelová
Sociálny pedagóg: PhDr. Iveta Erlichová
Protidrogová prevencia: PaedDr. Ľubica Vajsová
Mgr. Mária Kotmanová
Správca siete a IKT: Ing. Patrik Koštialik
Vedenie školskej kroniky: Mgr. Henrieta Hukelová
Evidencia a správa učebníc: Ing. Erika Királyová
Mgr. Patrícia Voglová
Ing. Alena Miklušová
Organizácia vzdelávacích kurzov: Ing. Edita Hlodáková
Predseda OZ Tretia vlna: PaedDr. Milan Šebian
Zodpovednosť za BOZP a PO: Ing. Peter Obuch
Technik pre CO: Ing. Ľubomír Matuška
Vedúci pilotného projektu ZAP: Ing. Jozef Hlavatý